אודות

לפני 4 שנים, אחד מכל 4 מעשנים החזיק בסיגריה אלקטרונית. כולם ניסו, התמכרו ולפתע הכל נעלם. מה קרה? ומדוע הכל חוזר שוב? כמו בכל קטגוריה חדשה, גם קטגוריית העישון הבריא, שהוא בעצם אידוי, הבשורה הגיעה מוקדם מידי, התפשטה בכל העולם והפכה לקאלט מהיר מידי.

המוצר עדיין לא היה מושלם, כולנו זוכרים איך הנוזל היה דולף ומכתים את הכיס או נשפך אם הסיגריה הייתה במצב מאוזן, לא הייתה התאמה אישית בעוצמת התחושה למשתמש ובנוסף החלה חרושת שמועות שהופצה ע״י חברות הסיגריות.

בסופו של דבר משרד הבריאות כשהיעה בידי השרה יעל גרמן נכנע ללחצי חברות הטבק וחברות התרופות לגמילה מעישון, וניסה לאסור יבוא ושיווק של סיגריות אלקטרוניות. משרד הבריאות נתבע, וחוייב לשלם 300,000 ש"ח על הנזק שנגרם ליבואני הסיגריות האלקטרוניות.

מאז קרו כמה דברים בענף בארץ ובעולם. הדבר הראשון שהשתנה, הטכנולוגיה. הייצרניות עשו כברת דרך, השקיעו רבות בתכנון וייצור דגמים מיוחדים, פיתחו טכנולגיות חדשות באופן פעילות המכשיר, כך שהתקלות והבעיות שגרמו למשתמשים בעבר להתייאש מהסיגריה האלקטרונית אינם קיימות בדגמים החדשים, המוצר כיום הרבה יותר נח לשימוש, נטול תקלות, וניתן להתאמה אישית.

בנוסף משרדי הבריאות בעולם ערכו מחקרים רבי משתתפים, והגיעו למסקנות הששופכים אור על הסיכויים הבריאותיים האמיתיים. בעיקרון ניתן לסכם ולומר שהסיגריה האלקטרונית המכילה 3 רכיבים ידועים המשמשים למזון ולתרופות, בטוחה בלפחות -95% יותר מסיגריה רגילה המכילה עשרות חומרים רעילים ומסרטנים, וזו בשורה לכל המעשנים המעוניינים לעבור לעישון בריא, זול ונעים.

רשת אייסמוק פלוס מביאה לכם את כל סוגי הסיגריות הדיגיטליות מהיצרנים בעולם, ובנוסף, מעל 100 סוגי טעמים שונים ומגוונים לבחירתכם. כיום ניתן לומר שיש מוצא לעישון בריא יותר.

webthenet עיצוב ובניית אתרים

האם הגעת לגיל 18?

0

Your Cart